Käimasolevad oksjonid

Tooteid ei leitud

Oksjonil osalemine

Meil on au tutvustada teile uut kunstioksjonit. See mõte on küpsenud aastaid. Viimase tõuke andis telesaade ”Kümme kaadrit”.
Ilmselt on iga kunstnik kokku puutunud sellise suhtumisega – no mis see paar kriipsu siis ära visata pole. Olen ise korduvalt kohtunud kunstihuvilistega, kes soovivad kunstnikult võimalikult odavalt teost soetada, eriti kui kunstnikul pole ju mingi kunst paar kriipsu paberile visata ja ongi surematu shedööver sündinud.
Eelmainitud saates paluti mul maalida võimalikult kiiresti hästi lihtne pilt. Tegin.

Kunstisõbrad sattusid tehtud töödest vaimustusse. Paljud soovisid pilte osta.

Nii tekkiski idee, kunstnik maalib kindlalt piiratud aja jooksul (näiteks üks tund) pildi. Tinglikult võib seda nimetada mis see paar kriipsu siis ära visata pole.

Kui lihtne või raske tegelikult paari kriipsuga kunstiteost luua on jääb iga vaataja jaoks eraldi ülesandeks. Lõpus loeb ainult see, kas pilt avab meie ajudes uusi uksi uutesse kohtadesse kus me veel enne käinud pole või satume vanadele armastele radadele milledel rändamine on alati südantkosutav.

Oksjonil osalemiseks on vajalik ennast eelnevalt registreerida kasutajaks. Navitrolla.ee kasutajad saavad jälgida oma käimasolevaid oksjoneid töölaualt.